idealBilgi

Bilgi Teknolojileri Ve  Bilgi Sistem Hizmetleri

Phone

(0216) 392 40 78

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

+ Hakkımızda

İdeal bilgi teknolojileri 2004 yılında bu yana hizmet veren aslında son kullanıcıya hizmet vermek amaçlı kurulmuş bir firma iken geliştirdiği hizmet anlayışı sayesinde 2007 yılından bu yana kurumsal firmalar için özel ve farklı sistem anlayışı sayesinde tercih edilen bir firma olmaktan çıkarak tercih eden bir firma halini almıştır.

Sektör hakkındaki genel algıyı değiştirmek amacıyla geliştirip güncellediği sistem yapısını çalıştırdığı firmalarında desteği ile sorunsuz bir modelle müşterilerine sunmuştur hizmet anlayışı sürekli geliştiren ve firmaların hemen hemen tüm teknolojik ihtiyaçlarına cevap vere bilen bir yapı halinde çalışan ve personelini eğiten sektörün dışında sunduğu hizmet anlayışı sayesinde sektörün algısını değiştiren sözleşmeli çalıştığı firmaların sosyal medya hesaplarından mail boalarına kadar tüm sistemi kontrol ederek firmanın büyümesinde katkıda bulunarak ne kadar farklı olduğunu kanıtlamıştır.

 Gelişen teknolojiyi firmalarda uygulayan ideal bilgi 2 kişi olarak başladığı bu yolda 11 kişilik ekiple destek konusunda büyük gelişim sağlamıştır sektörün temel sıkıntısının hayal satmak olduğunu bilerek çıktığı bu yolda bilişim sektörünün sadece ticari bir algıdan oluşmadığı göstermek ve teknolojinin verimi artırdığı kanıtlamak için kendi bünyesinde modellediği hizmet tarzı ile fark yaratmaya devam ediyor.

 Bilişimin bir misyonu olduğunu bilen ve ticari kaygılardan uzak bir hizmeti benimseyen ideal bilgi.

şuana kadar bizi tercih eden hiç bir firma tarafın sözleşmesi fesih olmamıştır. İdeal bilgi teknolojileri ile sonuna kadar hizmet  demekteyiz.

+ vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

- HAKKIMIZDA -